ЦЕНТР ІНТЕНСИВНОГО СПРИЙНЯТТЯ ІНФОРМАЦІЇ
Усі групи працюють ON-LiNE згідно з розкладом! Приєднатись можна з будь-якого заняття. Докладно про програми читайте на окремих сторінках.

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

 • Ліза Колесова, 12 років
  Програма "Інтелект" 2016
  "Курси допомогли мені зробити великий крок в інтелектуальному розвитку! Зміцнилася пам'ять, я стала швидше і точніше запам'ятовувати тексти, застосовуючи ейдетику. У мене покращилася розмовна мова."
 • Діма Чепіжко ,7 років
  Програма "Дельфінчик", 2017-2019
  Людмила, тітка Діми: "У Діми після проходження програми помітно покращилася швидкість читання - до 110 слів за хв. Значно збагатився словниковий запас, добре виходять усні твори! Обов'язково продовжимо навчання."
 • Євген Половнєв
  Програма "Евріка", 2010
  "Після проходження курсу володію скорочитанням, читаю до 2800 слів за хвилину. Почав систематизувати інформацію, тим самим зменшилися витрати часу на вивчення матеріалу."
 • Маша Батраченко, 7 років
  Програма "Дельфінчик", 2016-2017
  Анна, мама Маші: Програма чудова, правильно складена — від простого до складного. Корисним виявилося абсолютно все. Маша стала впевненою, зібраною і хоче бути першою в процесі навчання. До навчання не читала, зараз швидкість близько 40 слів за хв. Відмінне розуміння прочитаного, добре стали виходити усні твори, швидше запам'ятовує на слух, пише диктанти цілими реченнями друкованими літерами. Стала активно читати про все – навчання дало поштовх!
 • Тетяна Антипова, 21 рік
  Програма "Евріка", 2012
  "Відбувся розвиток швидкості читання та всіх вже набутих раніше навиків і вмінь. Завдяки курсу освоїлися нові методики роботи. Дуже корисним стало запам'ятовування дат, чисел. Програма реально діє, головне бажати розвиватися. Дуже рекомендую пройти курс і старатися. Це запорука успіху!"
 • Аліса Кір'янова, 8 років
  Програма "Екскурсіон", 2018
  Дідусь Аліси: "Пізнавальні екскурсії сподобалося і дитині, і мені, у кожному занятті було своє несподіване та цікаве! Вважаю, що такі заняття позитивно впливають на розвиток кругозору дитини та вміння висловлювати свої думки."
 • Даша Овнанян, 13 років
  Програмa "Інтелект", 2015-2017
  "Я вже досить довго відвідую курси, що надає мені можливість прогресувати в письмових викладах та розвитку розмовної мови. Протягом усього часу навчання постійно дізнаєшся щось нове та цікаве! Завдяки захоплюючим способам навчання я досягла високих результатів, дуже зміцнилася пам'ять, що дозволяє без зусиль запам'ятовувати набагато більше і краще! Від рівня до рівня програма розширюється і матеріал не повторюється.Ми весь час навчаємось чогось нового, вивчили багато нових фактів з різних областей життя і все більше дізнаємося про резерви нашого мозку, розвиваємо інтелект! Після курсів швидкість читання досягає вже 600 сл \ хв !!! "
 • Даня Омельченко ,7 років
  Програма "Дельфінчик", 2017
  Микола, тато Дані:"Дельфінчик" — чудова програма та чудові викладачі! Мій син зараз читає чітко, впевнено, вже зі швидкістю 145 слів/хв, швидко засвоює інформацію. Писати став акуратно, розбірливо. Став уважним, помічає та запам'ятовує більше деталей, легко вчить вірші. Найкориснішим для дитини виявилися вправи на уважність та швидкість мислення. Для мене (батька) були важливі чіткі, точні пояснення та рекомендації. Продовжуватимемо навчання на наступному рівні. "
 • Крістіна Нешта
  Літній інтенсив, 2018
  Крістіна, мама Ані (10 років) і Маркіана (7 років): "Ми з моїм чоловіком Євгеном навчалися у Світлани Сергіївни за Програмами для дорослих. Дуже гарно у плані знань і умінь! Коли підросли Аня і Маркіан, звичайно ж ми привели їх у Центр, вже знаючи і розуміючи, що це найкращий вибір серед програм з розвитку ІНТЕЛЕКТУ. Літній Інтенсив сподобався різноманітністю, а для дітей це були справжні пригоди, щодня нова екскурсія. Кожен день жваво обговорювали побачене та відправляли листи в конвертах всім подругам. Дуже допомогла у вивченні нового матеріалу папка-планшет із добіркою текстів для занять."
 • Поліна, Тая та Міла Онуфрієві
  Программи "Дельфінчик", "Дельфін" 2017-2019
  Лілія, няня Таї та Мили: "У Центрі Інтенсивного Сприйняття Інформації протягом декількох років навчалися і продовжують вчитися три сестри: Поліна, Тая та молодша Міла. Чудові результати у всіх трьох дівчат! Тая досягла відмінних результатів! Багато і з задоволенням читає, швидкість читання зросла, але що найважливіше - навчилася читати вдумливо і розуміти - переказ прочитаного досяг 100%! Тая навчилася будувати грамотні складні речення, стала впевнено викладати свої думки, що зробило її цікавим співрозмовником. І на голову вище своїх однолітків за знаннями – все завдяки відвідуванню Програми "Дельфін 3". Важливою цінною навичкою сама Тая вважає роботу з текстами за ключовими словами. Особливо цінно, що зараз вивчений метод стала застосовувати на уроках в школі та швидко відновлювати почутий учбовий матеріал. Стала посидючою, легко сприймає процес навчання. Добре натренована пам'ять і методики навчання дозволили засвоювати Таї все нове дуже легко і з цікавістю!"
 • Діма Чепіжко, 9 років, 3 клас
  Екскурсійно-Пізнавальний "ІНТЕНСИВ та заняття у
  відкритому світі", 2018-2019
  Юрій, вихователь Діми: "Програма дуже насичена, цікаво обрані місця відвідування та кожна екскурсія була дуже пізнавальна! Всі заняття проходили цікаво, залучено (побачити, почути, прочитати, висловити свою думку та враження). Методика зробила їх яскравими та незабутніми. Дмитру сподобалося вивчати творчість різних художників та писати на цю тему переказ. Він став краще висловлювати свої думки, відбудовувати мову, практично зникли слова- паразити, а словниковий запас помітно збільшився. Відео- виступи – найулюбленіша частина домашнього завдання! Це навчило Діму концентруватися, говорити чітко та ясно формулювати думки. Відмінні пізнавальні екскурсії та заняття, обов'язково прийдемо на наступний курс!"
 • Саша Надьон, 6 років 8 міс
  Програма "Дельфінчик", 2018-2019
  Тетяна Миколаївна, няня Саші: "На початку курсу Сашенька читала зі швидкістю 20 слів за хвилину, а зараз - близько 90 слів за хвилину! Швидкість читання зросла в 4(!) рази у майбутньої першокласниці! Розуміє, що читає, чудово переказує. Збільшився словниковий запас як російською, так і українською мовами. Пише вже сама прописом. Пам'ять відмінна - швидко і легко все запам'ятовує. Вільно говорить "на камеру" для підготовки відео презентацій, імпровізує, доповнюючи на ходу. Сильно розширився кругозір і збільшився обсяг знань про навколишній світ - дитина стільки всього знає з географії, про рослини і тварин, приємно і цікаво слухати її розповіді та міркування. Програма відмінна! Протягом кількох років за різними програмами для середніх та старших школярів навчалася старша сестра Саші – Катя. Зараз Катя вчиться у Швейцарії і постійно говорить про те, як їй стали у нагоді навички та знання, отримані в Центрі Інтенсивного Сприйняття Інформації!"
 • Ірина Лемішевська, 31 рік
  Програма "Основи успішного навчання у школі.
  Раціональне скорочитання, організація самостійної роботи з
  книгою та підручником. Пам'ять. Риторика", 2003
  "Моє знайомство з Центром сталося за наполяганням батьків, тому що тоді я була ще школяркою і не зовсім розуміла для чого мені це треба. Але за підсумками можу сказати, що два місяці динамічної, цікавої та плідної роботи не пройшли даремно. Адже навички які були сформовані в цей період застосовувалися і застосовуються щодня, особливо це добре відчувалося в інститутські роки, коли в стислий термін необхідно було обробити великі обсяги інформації. Окремо варто написати про розвиток пам'яті. Так як досить сильна увага була приділена її процесам: запам'ятовування, зберігання, відтворення та впізнавання. І як результат – вища психічна функція з накопичення, збереження та відтворення знань та навичок значно покращилася. І, звісно, риторика. Поповнення словникового запасу, навички доносити свою думку грамотно, чітко, лаконічно передавати зміст тексту, відповідальність за сказане слово та важливість володіння словом у світі. За це окреме спасибі, тому що курс послужив дуже добрим «фундаментом» для подальшого розвитку."
 • Іванна Кабка, 14 років
  Програма "Інтелект", 2015-2017
  "Навчання у Центрі Інтенсивного Сприйняття Інформації допомагає розвинути культуру та стилістику мови. Вивчення різноманітних понять, явищ, термінів приносить величезну користь у навчанні та повсякденному житті! Різні прийоми ейдетики розвивають асоціативне мислення. Скорочитання та тренування пам'яті – супер важливі навички ефективної освіти! Ці курси відкривають учням величезний світ фактів історії, літератури, географії. Навчання принесло мені чималу користь та відкрило новий світ правильного сприйняття знань! Я отримала значну перевагу в інтелектуальному розвитку у порівнянні зі своїми однолітками після навчання за Програмою "Інтелект"! "
 • Ілля Шлапак, 7 років
  Програми "Дельфін", Літній інтенсив, 2018-2019
  Людмила, няня Іллі: "Дуже корисна ефективна програма! Ілля легко та із задоволенням вчиться! За період навчання Іллюша навчився читати вдвічі швидше - зараз швидкість читання вголос більше 100 сл/хв! Швидко приймає будь-яку нову інформацію. Легко запам'ятовує та переказує прочитане. Краще концентрується на завданнях та їх виконанні. Дитина прагне самостійності й у багатьох вправах допомоги й контролю не потребує. Посібники відмінні, доступно пояснюють і закріплюють знання, отримані під час занять. Допомогли індивідуальні рекомендації, які я отримала від викладачів курсів. Навчання продовжуватимемо!"
 • Софія Бутяга, 12 років, 7 клас
  Тренінг-інтенсив комбінований курс «Інтелект», 2017
  "Ці курси дуже відрізняються від шкільних уроків, за 2 заняття ми вивчили більше, ніж у школі за тиждень! Тут нас навчили легко запам'ятовувати – без зубріння, запам'ятовувати різними способами, складати та вести конспекти. Ми виконували багато вправ, було цікаво! Я відкрила нові якості і дуже щаслива, що навчилася робити «самопрезентацію». Моя розмовна мова змінилася на краще (і словниковий запас, і стилістика). Швидкість читання збільшилась у 2 рази! Після закінчення курсу читаю зі швидкістю близько 480 слів/хв із повним розумінням прочитаного. На наступні курси я прийду обов'язково і хочу запросити моїх друзів!"