ЦЕНТР ІНТЕНСИВНОГО СПРИЙНЯТТЯ ІНФОРМАЦІЇ
Усі групи працюють ON-LiNE згідно з розкладом! Приєднатись можна з будь-якого заняття. Докладно про програми читайте на окремих сторінках.

ДОМАШНІ РОБОТИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Робота з термінами
Вивчення нових слів та понять, робота з термінами. Ясне, чітке, швидке визначення своїми словами. Розвиток пам'яті та інтелекту.
Розвиток інтелекту та зміцнення пам'яті у дітей
Інтелектуальний розвиток дошкільнят, першокласників та молодших школярів. Авторські програми «Дельфін» та «Дельфінчик» – системний багаторівневий комплекс загального інтелектуального розвитку дитини, від підготовки до школи до успішного освоєння знань 1-4 класу.
Грамотна мова, різнобічні знання та навички інтелектуального розвитку – все для успіху в житті!
Центр інтенсивного сприйняття інформації. Комплексні комбіновані програми для різного віку! Риторика, лексика, термінологія, ейдетика, пам'ять, скорочитання, інтенсивне сприйняття великих та складних обсягів інформації, увага, мислення, конспектування, твори, культура мови, виступи перед аудиторією, глибокі знання з дитинства у різних галузях, самоорганізація в інтелектуальній та навчальній діяльності, розкриття інтелектуального потенціалу
Інтелектуальний розвиток дитини!
Для школярів різного віку - загальний інтелектуальний РОЗВИТОК! • Збільшення обсягу пам'яті та якості сприйняття інформації • Логічні та аналітичні висновки • Доступний, простий, зрозумілий виклад (формулювання) ходу своїх думок • Комунікації, уміння спілкуватися, грамотна мова • Бажання самостійно вчитися та розвиватися
Успіхи юних студентів Центру Інтенсивного Сприйняття Інформації
Красива грамотна мова та вміння викладати свої думки. Інтелектуальне РОЗВИТОК школярів у Центрі Інтенсивного Сприйняття Інформації.
Збільшення обсягу пам'яті та якості сприйняття інформації.
Логічні та аналітичні висновки.
Доступний, простий, зрозумілий виклад (формулювання) ходу своїх думок.
Комунікації, уміння спілкуватися, грамотне мовлення
Бажання самостійно вчитися та розвиватися
Розвиток ерудиції та інтелекту. Термінологія
Вчимо нові поняття та терміни: розбираємо, розуміємо, легко запам'ятовуємо.
Розвиваємо пам'ять
Система Інтенсивного Сприйняття Інформації на основі скорочитання, швидкодумства, ейдетики (розвитку та зміцнення пам'яті), риторики.
Потужні розумові інструменти, які допоможуть опанувати складні предмети
То чи можливо навчитися керувати пам'яттю, опанувати мистецтво правильно засвоювати нові знання чи швидко прочитувати та добре осмислювати, запам'ятовувати багато інформації? "Звичайно можна!"
Вчимося із задоволенням – системний підхід до розвитку інтелекту
У тісному переплетенні, освоєнні та комплексному використанні скорочитання, ейдетики (спеціальних прийомів з розвитку та зміцнення пам'яті), мовної логіки, риторики, аналітичної обробки інформації, народжується ефективна модель сприйняття, запам'ятовування та обробки великих масивів будь-якої інформації.
Красива та грамотна мова займає значне місце в освіті!
Володіння лаконічним викладом будь-якої інформації, грамотною мовою сприяє успіху у навчанні та кар'єрі!
Навчайтеся успішного спілкування та гарної риторики в Центрі Інтенсивного Сприйняття Інформації!

Заняття в Центрі інтенсивного сприйняття інформації

Заняття в Центрі інтенсивного сприйняття інформації
Комплексні комбіновані програми для різного віку! Риторика, лексика, термінологія, ейдетика, пам'ять, скорочитання, інтенсивне сприйняття великих та складних обсягів інформації, увага, мислення, конспектування, твори, культура мови, виступи перед аудиторією, глибокі знання з дитинства у різних галузях, самоорганізація в інтелектуальній та навчальній діяльності, розкриття інтелектуального потенціалу
Заняття в Центрі інтенсивного сприйняття інформації
Заняття у групі "Дельфін" – тренуємо пам'ять, відпрацьовуємо навички риторики.